Budka, s.r.o. 602 384 276

Servis chlazení

Kromě dodávky a instalace nabízíme také profesionální servis, ať už námi dodaných či Vašich původních technologií.

Kdy a proč provádět servis chlazení?

Jednotka žádající servis chlazení není jen ta, která přestala fungovat. Proto zajišťujeme také pravidelné revize úniku chladiv, výměnu pojistných ventilů a preventivní kontroly, především ale servis chlazení. Pro zákonem stanovené kontroly Vám rádi pomůžeme s vedením evidenčních knih. Díky tomu, že se bude pravidelně provádět servis chlazení, můžete také kromě bezporuchového a plynulého chodu samotné chladící nebo mrazící techniky dosáhnout i snížení hlučnosti či energetické náročnosti.

Hledáte služby v oblasti chladící a mrazící techniky?

U jakých zařízení provádíme servis chlazení?

Servisujeme všechny typy chladících, mrazících a klimatizačních zařízení od předních výrobců jako jsou DANFOSS, CAREL, CASTEL, BITZER, COPELAND, ASPERA, ECO, ALFA LAVAL, TOSHIBA, LG a dalších.
Zabýváme se revizní činností a opravou všech typů chlazení, od malých zařízení používaných v domácnosti, přes složitější kondenzační jednotky chladících a mrazících boxů na potraviny, až po servis chlazení a mrazení nejnáročnějších průmyslových kompresorových jednotek ve strojírenském a chemickém průmyslu. Servis chlazení provádíme také u klimatizací a dalších technik pro úpravu vzduchu výrobních prostor.

Servis chlazení potřebuje i klimatizace, aby se nepřehřívala. Je to prostředek k úpravě vzduchu v jednotlivých místnostech, celých budovách a v dopravních prostředcích. Zpracovává vzduch, který následně filtruje a upravuje tak jeho teplotu. Je nutný pravidelný servis chlazení,jinak může jít i o zdraví. Při pravidelném udržování, kde je i servis chlazení,  se snižuje riziko výskytu mikroorganismů, které pro zdraví nebezpeční.Pravidelný servis chlazení přispěje vašemu zařízení v jeho delší životnosti, kvalitnějšímu prostředí pro ukládání potravin a nápojů. Servis chlazení není jen nutnou údržbou, ale i ulehčením pro zařízení.

Chladící médium

Chladící médium je tekutina, která proudí skrz zařízení, aby ho chránila před přehřátím a přenášela teplo produkované tímto zařízením do jiného zařízení, kde se využije nebo rozptýlí. Servis chlazení zabrání opětovnému přehrávání, které pro přístroj nepříznivé. Médium má velkou tepelnou kapacitu, nízkou viskozitu, je chemicky inertní, nehořlavé. Právě servis chlazení přispívá k pravidelné kontrole tohoto média, popřípadě i výměny.Servis chlazení je tedy nedílnou součástí údržby.

 

Naše řešení

Rádi s Vámi probereme konkrétní problém a přineseme řešení, které zbaví Váš chladící systém veškerých závad. Kontaktujte nás na telefonním čísle 267 910 550, náš servis chlazení je Vám k dispozici každý všední den.

Mezi naše zákazníky patří například hypermarkety Globus, hotely Mövenpick a Grand Hotel Bohemia, ale i cukrárna U Břevnovského Kláštera a další menší prodejny či restaurace. Náš servis chlazení využívá spousta spokojených zákazníků.